סיור אוכל באמסטרדם
מאפיה באמסטרדם
סיור אוכל אמסטרדם
מיני פנקייקים
מיני פנקייקים
בננת פלנטיין
עגבניית לב השור
סטרופוואפל
מכולת אינדונזית באמסטרדם

"כגרגרנית ידועה רציתי לטעום מכל טעמי הולנד וגם לדעת מה בדיוק אני מכניסה לפה.

ענבל וגיא הצליחו להעביר לנו שלוש שעות של נחת ללב, לבטן ולנשמה."

קרן כ.ר.

 

מגוון הטעמים השונים שנרקמו כאן במהלך השנים חושפים אותנו לתרבות האוכל ההולנדית שמתמזגת נפלא עם העמים שהיגרו לכאן לאורך ההיסטוריה ופורשת בפנינו שלל טעמים מסורתיים וגם חדשים ממזרח ומערב. אז מה אוכלים ההולנדים ואיפה? בואו לגלות…

הולנד מעולם לא השוויצה או התפארה כלפי חוץ במטבח עשיר בטעמים ואולי כך באמת היה בעבר אבל תנו לנו לנפץ לכם מיתוס חברים, סצנת אוכל הרחוב בעיר חיה ובועטת מאי-פעם, לאן שלא מסובבים את הראש אפשר למצוא משהו טוב לאכול. שוק אלברט קאופ הוא גן עדן לאוהבי השווקים הוא ממוקם בשכונת פייפ המבוקשת והתוססת ובו וגם מסביבו, ברחובות המקיפים אותו אין סוף דוכני אוכל רחוב מעולים, ברים מסעדות ומזללות. גם אם זו לא הפעם הראשונה שלכם בעיר אנחנו מבטיחים שתגלו טעמים ומאכלים שעדיין לא פגשתם, אנחנו בעצמנו מופתעים ומגלים מקומות חדשים כל הזמן. כמובן שנפגוש בשחקנים הראשיים כמו צ'יפס וסטרופוואפל הולנדי אבל שם זה רק מתחיל, אספנו את המיטב של המיטב של המאכלים, המקומות והסיפורים שגורמים לנו אושר עילאי ובטן מקרקרת רק מהמחשבה עליהם. 3 שעות, קצת סיפורים והרבה נשנושים, אז אל תגידו שלא אמרנו לכם לבוא רעבים.


 

מתי: ימי שני-שבת בשעות הבוקר או הצהריים

משך הסיור: כ-3 שעות

איפה: אזור שוק אלברט קאופ

מחיר: 65 יורו לאדם שכמובן וכמובן כוללים גם את הטעימות עצמן

אם האוכל הוא השחקן הראשי בטיולים שלכם לחו״ל אתם יכולים להישען אחורה להרים רגליים למעלה ולחייך. צפויה לכם הרפתקה מסעירה, חשבתם שבהולנד אוכלים רק צ'יפס - תחשבו שוב.

Black and White Earth